CO Z TĄ PIELĘGNACJĄ?

Jeżeli korzystając codziennie ze swojego samochodu, chcesz czuć się w nim dobrze oraz cieszyć się z jego świetnego wyglądu lub po prostu chcesz utrzymać go w jak najlepszym stanie, aby jego wartość nie spadała wraz z wiekiem, musisz odpowiednio o niego zadbać.

MYJNIA BEZDOTYKOWA TO NIE WSZYSTKO!

Mycie swojego samochodu to bardzo ważna rzecz, a w dobie wszechobecnych myjni bezdotykowych czynność ta nie sprawia nam już kłopotu, w zaledwie kilkanaście minut można „przywrócić” wygląd swojego pojazdu do pożądanej czystości. To udogodnienie utwierdziło nas w przekonaniu, że nic więcej nie trzeba robić, a nasze auto jest już nie tylko czyste, ale i bezpieczne. Niestety rzeczywistość nie jest tak kolorowa, aby cieszyć się z pięknego wyglądu swojego oczka w głowie, powinniśmy chociaż raz w roku oddać swój pojazd w ręce profesjonalistów.

JAK W TAKIM RAZIE ZADBAĆ O SWOJE AUTO?

Pierwszym etapem pielęgnacji pojazdu jest profesjonalne, wieloetapowe, ręczne czyszczenie karoserii oraz wnętrza. Dzięki odpowiedniej technice czyszczenia oraz najlepszym dostępnym na rynku produktom, karoseria Twojego samochodu będzie NAPRAWDĘ czysta, a lakier odzyska dawny blask i głębie koloru. Jeżeli karoseria nie była wcześniej zabezpieczona, niezbędne będzie przeprowadzenie drugiego etapu jakim jest korekta lakieru, polegająca na usunięciu zarysowań, mikrorys oraz wszelkich niedoskonałości lakieru, przy użyciu profesjonalnej maszyny polerującej oraz dedykowanych produktów polerskich. Kolejnym etapem jest zabezpieczenie karoserii, jedną z kilku opcji dostępnych w naszej ofercie. W naszym studio, zabezpieczamy pojazdy za pomocą powłoki elastomerowej lub folii PPF, szczegółowe informacje o tych produktach znajdą Państwo w odpowiedniej sekcji naszej strony. Ostatnim etapem pielęgnacji naszego auta jest detailing wnętrza. Obejmuje on m. in. czyszczenie wnętrza za pomocą specjalistycznych narzędzi i kosmetyków, odnowę oraz zabezpieczenie tapicerki skórzanej, renowacje elementów dekoracyjnych takich jak drewno czy plastiki oraz wiele innych.

Nie przegap okazji zadzwoń i umów się na usługę w cenie promocyjnej
.
.
.
.
do góry