Zabezpieczenie Folią PPF

Bezbarwna folia ochronna PPF to topowa forma zabezpieczenia
pojazdu na światowym rynku. Tworzy niemal niewidoczną barierę, chroniącą
lakier pojazdu przed odpryskami, piaskowaniem oraz rysami –
pozostawiając jego powierzchnię idealnie gładką. Aplikacja folii pozwala
wydobyć niesamowitą głębie koloru, podkreślając jego wykończenie,
jednocześnie znacznie ułatwiając proces jego pielęgnacji.

Zalety Zabezpieczania Folią PPF

Powierzchnia samochodu zabezpieczona folią jest całkowicie wolna od rys oraz zadrapań powstałych w skutek niewłaściwego mycia pojazdu.
Newralgiczne punkty pojazdu są również chronione przed mechanicznymi uszkodzeniami, takimi jak obicia drzwi na ciasnym parkingu czy śladami po paznokciach na wnękach pod klamkami.

Dzięki technologii „SelfHealing” uszkodzenia powstałe na powierzchni folii niwelują się pod wpływem ciepła i czasu, dlatego proces ten nazywany jest zdolnością do samoregeneracji.

Folia ochronna jest aplikowana w naszym studio z dedykowanych szablonów, czyli dokładnie wymierzonych i wyciętych elementów, gwarantujących idealne dopasowanie do konkretnej marki i modelu samochodu. Dzięki temu zachowujemy maksymalne bezpieczeństwo przy aplikacji folii, dając stu procentową gwarancję iż dany element pokrywa się z kształtem oklejanego elementu.

*Najczęściej wybieranym zabiegiem jest oklejenie frontu samochodu wraz z szybą czołową – skuteczna ochrona przed kamykami uderzającymi w pojazd.
Na życzenie klienta możemy okleić dowolny element samochodu z osobna, zabezpieczyć progi, próg załadunkowy bagażnika czy wykonać całościowe zabezpieczenie.

Bądźmy w kontakcie


 • Lokalizacja
  ul. Przybrzeżna 5, 80-069, Gdańsk
 • Numer Telefonu
  +48 504 363 805
 • Adres Email
  detailing@3city.com
 • Godziny Pracy
  Poniedziałek - Piątek
  8:00 - 19:00
  Sobota: Nieczynne
  Niedziela: Nieczynne
Facebook
TWITTER
YOUTUBE
Instagram