CO TO JEST CAR WRAPPING?

Car wrapping to oklejanie aut specjalną folią. Przy pomocy specjalnych narzędzi można w sposób niemal idealny, niewidoczny dla ludzkiego oka, okleić praktycznie każde auto, niezależnie od kształtu nadwozia i liczby przetłoczeń, różnego rodzaju folią, stosowną do przyszłego przeznaczenia.

DO CZEGO SŁUŻY WRAPPING?

Car wrapping to nie tylko oklejanie aut w celu zmiany koloru lakieru, to także sposób na zabezpieczenie auta folią ochronną przed działaniem czynników mający niekorzystny wpływ na stan powłoki lakierniczej oraz sposób na szybką zmianę auta flotowego w nośnik reklamy lub elementów identyfikacji wizualnej firmy. Car wrapping wykorzystywany jest także powszechnie w motorsporcie do oklejania aut rajdowych i wyścigowych w barwy sponsora.

CZY FOLIĄ MOŻNA OKLEJAĆ TYLKO SAMOCHODY?

Nie, przy dzisiejszym stopniu zaawansowania technologii i dostępności do różnego rodzaju folii, okleić można praktycznie każdy pojazd, niezależnie czy będzie to samochód, motor, statek powietrzny czy wodny. W ostatnim czasie car wrappping zyskał sobie uznanie wśród miłośników latania, coraz więcej właścicieli decyduje się na oklejenie swojego samolotu w barwy lub logotypy firmy.

Nie przegap okazji zadzwoń i umów się na usługę w cenie promocyjnej
.
.
.
.
do góry